ضبط خودکار مکالمه اندروید
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
ضبط خودکار مکالمه اندروید
نوشته شده در چهار شنبه 7 مرداد 1393
بازدید : 1738
نویسنده : محسن مکس

Record My Call یک برنامه ضبط خودکار مکالمه در تماس های ورودی و خروجی شما است. گاهی نیاز دارید تا به مکالمات خود رجوع کرده و آن ها را دوباره گوش دهید. به وسیله تنظیمات این نرم افزار شما می توانید همه مکالمات خود را به راحتی ضبط کرده و در صورت لزوم دوباره از آن استفاده نمایید. این برنامه مکالمات ضبط شده شما را درون یک فایل، در SD card ذخیره می کند. ضمنا اگر دوست داشته باشید می توانید به کمک تنظیمات فقط بعضی از مکالمات را ضبط کنید. فایل های ضبط شده با این برنامه دارای کیفیت مناسب تری نسبت به برنامه های دیگر هستند و نیاز به نرم افزار خاصی برای اجرای آن ها نیست.

 record my call دانلود برنامه

برای اندروید 2.1 و بالاتر

اندازه: 1.20 مگ 

لینک مستقیم دانلود 

لینک غیر مستقیم دانلود

لینک غیر مستقیم از پرشین گیگ دانلود
:: موضوعات مرتبط: برنامه موبایل , برنامه اندروید , دانلود برنامه , ,
:: برچسب‌ها: دانلود رایگان جدیدترین ضبط خودکار مکالمه در اندروید , ورژن جدید برنامه ضبط مکالمه , بهترین برنامه ضبط خودکار مکالمه , ضبط غیر خودکار مکالمه , دانلود رایگان ضبط صدا مکالمه , ضبط مکامه های تلفنی تست شده اندروید , دانلود برنامه ضبط مکالمه , ضبط خودکار مکالمات با Record My Call v5 , 04 , 985 , دانلود برنامه Record My Call ,مطالب مرتبط با این پست
.